Basic
Her sektöre uygun özelliklere sahip ,genel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek soft, dinamik bir tema.
Tema Hakkında


Basic, ürün odaklı bir temadır.Modern ve fonksiyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her özelliğe sahip, özenle hazırlanmış çok amaçlı bir Tsoft temasıdır.Kategori yelpazesinin çeşitli olmasının yanı sıra basit ve gözü yormayan profesyonel yapısıyla eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatacaktır.

Barındırdığı çarpıcı görsellikte, tonlarca opsiyona sahip, SEO dostu Uncode ile temanın her bir parçasını özelleştirebilirsiniz. Ne tür bir site kurmak istediğiniz farketmez, Uncode ile farklı amaçlara yönelik son derece şık, hızlı yüklenen ve seçkin görünen web siteleri oluşturabilirsiniz.
100’lerce yerleşik opsiyonuyla; renk, yazı tipi, SEO,kenar çubuğu, çeviri ve altbilgi bölümüne dair ayarlamalar yapabilir, web sitenizdeki blog, portföy ve mağaza sayfalarına modern dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Oldukça işlevsel ve çekici demolarının renk düzenini değiştirebilir, öğe yerleşimini yeniden düzenleyebilirsiniz. Hazır demolara animasyonlar ekleyebilir, yaptığınız her değişikliğin gerçek zamanlı olarak nasıl göründüğünü görebilirsiniz.
Basic teması responsive olması açısından (masaüstü bilgisayarlarda , cep telefonlarında , tabletlerde vs.) sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir. Bu avantajı sayesinde görüntü kaybı yaşamayacak ve mobil trafik kaybının önüne geçeceksiniz.

 

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Tema Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitetsoftapps.com
Fiyat
Ücretsiz
Puan5.0
İndirme422
Versiyon1.0.105.0
Bizimle İletişime Geç arrow down