Gifty
Gifty, ürün odaklı bir temadır.Sitenizin hayalinizdeki gibi dizayn edilmiş haline kavuşması için hazırlanmış profesyonel Tsoft temalarındandır
Tema Hakkında

Gifty, ürün odaklı bir temadır.Sitenizin hayalinizdeki gibi dizayn edilmiş haline kavuşması için hazırlanmış profesyonel Tsoft temalarındandır.Sektörel olarak Özel günler baz alınarak kullanıcılarınıza sunmak istediğiniz tüm detaylar en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.

Özel günler(sevgiliye hediye,anneler günü, babalar günü ,çocuğunu sevindir,yaratıcı hediyeler) kapsamında ekleyebileceğiniz tüm kategorileri, basit ve sade tasarlanmış teslimat seçenekleri ile hizmet verebilmenizi sağlayacaktır.Geliştirilmiş  kapsamlı ve anlaşılır alışveriş sepeti sayfası, yönlendirici sade ödeme sayfası vb. esnek ve kolay sayfaları ile kullanıcı deneyimini arttırmak hedeflenmiştir. Kullanıcı dostu gelişmiş bir şablon düzenleyicisine sahiptir.

SEO optimizasyonu,çok sayıda başlık düzeni, her tür ekran ölçüsüne uyumlu tasarımı ve çok sayıda avantajı gibi hem kişisel hem de kurumsal web sitelerinin çokça tercih ettiği Tsoft teması olmaya devam ediyor.Gifty teması responsive olması açısından (masaüstü bilgisayarlarda , cep telefonlarında , tabletlerde vs.) sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir. Bu avantajı sayesinde görüntü kaybı yaşamayacak ve mobil trafik kaybının önüne geçeceksiniz.

Ekran genişliğindeki başlığı ve arka plan için seçeceğiniz güzel bir fotoğraf; profesyonel bir karşılama etkisi yaratacaktır. 

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Tema Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitetsoftapps.com
Fiyat
Ücretsiz
Puan5.0
İndirme291
Versiyon1.0.99.0
Bizimle İletişime Geç arrow down