Petboutiq
Küçük dostlarımız olan hayvanlar için satış yapan eticaret sitelerini destekleyen dinamik bir tema
Tema Hakkında

Petboutiq, ürün odaklı bir temadır.Mobil uyumlu ve SEO dostu  Tsoft sistemleri,çok sayıda demo seçeneği ile dakikalar içinde seçkin ve mükemmel görünen bir web sitesi oluşturmanız çok kolay.Petboutiq, diğer Tsoft temaları gibi sitenizi oluştururken yaptığınız değişiklikleri anında görebileceğiniz harika bir görsel editöre sahip ve bu muhtemelen şimdiye kadar site tasarımı ile ilgili başınıza gelen en sevimli şey.

Petboutiq ile online satış;hayvan dostlarımıza yönelik gerekli tüm hassasiyet düşünülerek ihtiyaç duyulacak ürün çeşitliliğini, son kullanma tarihleride göz önünde bulundurularak mutlu ve sağlıklı dostlarımıza hep yanımızda olmaları amacına hizmet eden profesyonel görünümlü hızlı yüklenen web siteleri oluşturulabilir.

Petboutiq teması responsive olması açısından (masaüstü bilgisayarlarda , cep telefonlarında , tabletlerde vs.) sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir. Bu avantajı sayesinde görüntü kaybı yaşamayacak ve mobil trafik kaybının önüne geçeceksiniz.Eticaret işlevselliği, basit ve anlaşılır alışveriş sepeti sayfası, yönlendirici sade ödeme sayfası vb. esnek ve kolay sayfaları ile eşsiz bir tema deneyimi yaşayacaksınız.

 

Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Tema Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Websitetsoftapps.com
Fiyat
Ücretsiz
Puan5.0
İndirme347
Versiyon1.0.100.0
Bizimle İletişime Geç arrow down