Görseli Büyütmek için üzerine tıklayın
Ran
Spor dünyasının eticarettin de  olması gereken yapılara sahip özelleştirilmiş tema .
Tema Hakkında

 


Ran,ürün odaklı bir temadır. En çok kullanılan Tsoft e-ticaret temalarından olan Ran teması ile oldukça hızlı yüklenen sayfalara sahip, memnuniyet seviyesi yüksek kullanıcı deneyimleri sunan online satış siteleri hazırlayabilirsiniz.Kolay kurulum sihirbazı, reklam ve duyurularınızı kolaylıkla yayınlayabileceğiniz mobil uyumlu banner ve slider sistemi, CSS animasyonları,100'lerce Google fontu, sınırsız başlık seçeneği gibi muhteşem özelliklerin yanında  SEO dostu Tsoft temasıdır.


Ürünle ilgili sayfaya geçmeden detaylı bilgi veren hızlı bakış kutucuğu, ürün görüntüsü üzerine gelindiğinde, müşterinin ürüne ait tüm resimlerini görmesini sağlayan slider ve favori ürünler listesi profesyonel yapının özzelliklerinden sadece birkaçı.Ürün yelpazesi(kamp,outdoor,yüzme,fitness,bisiklet vb. spora dair her şey) yoğunluğu ,müşteri potansiyelinin artmasını ve yüksel kullanıcı deneyimi sunmasını sağlayacaktır.

Ran teması responsive olması açısından (masaüstü bilgisayarlarda , cep telefonlarında , tabletlerde vs.) sorunsuz olarak görüntülenebilmektedir. Bu avantajı sayesinde görüntü kaybı yaşamayacak ve mobil trafik kaybının önüne geçeceksiniz.


Modern temaların tüm trend özelliklerini bünesinde barındıran Ran,online satış temaları arasında lider olabilecek temalar arasındadır.

 

Ekran Görüntüleri
Henüz hiçbir yorum yapılmamış :(
Yorum ekle
Yorum YapGörüşleriniz bizim için değerli.
Tema Bilgileri
GeliştiriciT-Soft
Fiyat
Ücretsiz
Puan5.0
İndirme56
Versiyon1.0.74.0
Bizimle İletişime Geç arrow down